Zapisy na wakacje 2024

Już 1 lipca rozpoczynamy nowy sezon.

Obecnych klientów, którzy chcą kontynuować zajęcia w okresie letnim, prosimy, aby zalogować się na swoje konto ActiveNow i w zakładce „Moje dane” / „Pozostałe informacje” wpisać dyspozycyjność w polu „Preferowane dni i godziny zajęć” (uprzednia zawartość tego pola została w tym tygodniu usunięta). Zalecamy zająć się tym do soboty 29 czerwca, o ile zależy Wam, aby startować z początkiem lipca (oczywiście późniejszy zapis również będzie możliwy, w miarę dostępności terminów).

Przy okazji informujemy, że w tym samym miejscu na swoich kontach znajdziecie dwa nowe pola („Interesują mnie zajęcia indywidualne” oraz „Interesują mnie zajęcia grupowe”). Prosimy kontynuujących klientów o zatwierdzenie minimum jednej z tych opcji (nowi będą mieli tę możliwość już na poziomie rejestracji), co ułatwi dopasowanie odpowiedniego kursu.

Nowych chętnych, zainteresowanych rozpoczęciem zajęć w lipcu lub sierpniu, zapraszamy do skorzystania z ogólnego formularza rejestracyjnego.

Dostępne są już również zapisy na kursy egzaminacyjne z angielskiego (matura podstawowa i rozszerzona, egzamin ósmoklasisty, FCE – B2 First), które planujemy wystartować na przełomie września i października 2024. W tym celu można skorzystać z formularza rejestracji do grup.

Uwaga! Zapisy wakacyjne są w dużej mierze niezależne od zapisów na nadchodzący rok szkolny i akademicki i nie dają gwarancji utrzymania terminu po wakacjach. Ponadto pierwszeństwo przed kursami indywidualnymi będą miały rozpoczynające się jesienią kursy grupowe, które zbiorą wystarczającą liczbę chętnych.

Od 1 lipca 2024 zacznie też obowiązywać nowy cennik. Sprawdź, co się zmieni. Akceptacja nowego cennika jest warunkiem koniecznym, aby począwszy od tego terminu móc uczestniczyć w kursach.

Zgodnie z naszą polityką prywatności, stare konta użytkowników, którzy już zakończyli z nami współpracę, zostaną usunięte wraz z rozpoczęciem nowego sezonu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *