Egzaminy 2024

U nas jak zwykle w okolicach 90%. W tym roku nie mieliśmy osób przygotowujących się do matury, a ósmoklasista był tylko jeden. Uzyskał wynik 89% z egzaminu z języka angielskiego (dla porównania: średnia województwa dolnośląskiego – 66,10%, średnia miejska w Legnicy – 64,20%). W przyszłym roku spodziewamy się więcej, bo siódmoklasistów chętnych kontynuować zajęcia i realizować przygotowanie do egzaminu mamy kilkoro, a już teraz młodszym uczniom dobrze poszło próbne napisanie tegorocznego egzaminu, w tym jedna osoba na 100%.

Ponadto w czerwcu zgłosił się student V roku historii, który prosił o pomoc w doprowadzeniu do ładu napisanej przez siebie pracy magisterskiej, której promotor zarzucał m.in. chaotyczność. Po korektach i konsultacjach wprowadził należyte poprawki i ostatecznie praca została oceniona na 5 i obroniona na taką samą ocenę!

Przy okazji standardowy disclaimer: nie piszemy nikomu prac dyplomowych (niezależnie od legalności, uważamy to za nieetyczny proceder), natomiast pomagamy w korekcie i redakcji pracy (w podobny sposób jak redakcja w wydawnictwie naukowym), w pełnym poszanowaniu wymogu samodzielności stawianego autorom pracom dyplomowym.


Przypominamy, że można się już zapisywać na kursy grupowe startujące na przełomie września i października oraz na zajęcia wakacyjne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *