FCE zdany na ocenę A!

Mniej więcej rok temu Marta zapisała się w AKADEMII na indywidualny kurs przygotowujący do B2 First (po staremu FCE: First Certificate in English). Ten międzynarodowo uznawany certyfikat, przeprowadzany pod auspicjami wydziału University of Cambridge, miał jej pomóc w awansie. Awans udało jej się jednak wywalczyć jeszcze zanim zdążyła zdać egzamin i już od tego poniedziałku pracuje na nowym stanowisku. Wczoraj natomiast otrzymała rezultat swojego egzaminu na certyfikat FCE. Mimo wcześniejszego osiągnięcia pierwotnego celu, w dalszym ciągu będzie mogła zrobić użytek ze zdobytego certyfikatu, szczególnie że zachowuje on ważność dożywotnio.

Wynik egzaminu (ocena A) jest na tyle dobry, że oznacza nie poziom B2 w skali CEFR, w który mierzyliśmy, ale poziom wyżej: C1! 😀